Monroe Czechia s. r. o. Hodkovice nad Mohelkou
člen nadnárodní společnosti Tenneco Inc.,
výrobce tlumičů pérování a výfukových systémů pro automobilový průmysl

Mzdová účetní Clean Air

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Eviduje pracovní příjmy, srážky a výplaty dávek SZP jednotlivých zaměstnanců.
  • Vypočítává mzdové náležitosti zaměstnanců.
  • Vypočítává dávky SZP.
  • Zpracovává podklady pro refundaci mezd a platů, vyřizuje reklamace výplat.
  • Potvrzuje výši výdělku a souhrnné pracovní příjmy.
  • Zpracovává podklady pro přiznání důchodů, rodinných přídavků atd.
  • Vyhotovuje evidenční listy důchodového pojištění.
  • Kontroluje oprávněnost, správnost a průkaznost mzdových dokladů, jejich předání a zpracování.
  • Zpracovává podklady mezd.
  • Informuje OSSZ - přihlášky, odhlášky nemocenského pojištění; evidenční listy důchodového zabezpečení; měsíční hlášení nemocenského pojištění.
  • Zpracovává statistiku nemocenského pojištění a pracovních úrazů.
  • Provádí zúčtování daně z příjmu jednotlivých zaměstnanců.

POŽADAVKY:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Orientace v problematice mzdového účetnictví PODMÍNKOU
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Znalost SAP výhodou.
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Časová flexibilita, svědomitost, týmová práce.

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů dovolené.
  • Firemní vzdělávání.
  • Využití znalostí cizích jazyků, jazykové kurzy.
  • Příspěvek na životní pojištění.
  • Závodní lékařská péče.
  • Masáže v areálu závodu (2/3 ceny dotovány zaměstnavatelem).
  • Stravenky.
  • Příspěvek na kulturní a sportovní akce.
  • Další zaměstnanecké benefity.

Kontakt

Olga Revutska
Telefon: +420 485 237 279