Monroe Czechia s. r. o. Hodkovice nad Mohelkou
člen nadnárodní společnosti Tenneco Inc.,
výrobce tlumičů pérování a výfukových systémů pro automobilový průmysl

FINANČNÍ ÚČETNÍ RIDE PERFORMANCE

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Eviduje faktury v databázi faktur.
  • Kontroluje návratnost faktur z oddělení.
  • Kontroluje dodavatelské faktury po formální stránce.
  • Kontroluje dodavatelské faktury po věcné stránce.
  • Účtuje faktury v systému SAP (režie, materiál, doprava).
  • Archivuje zpracované faktury.
  • Provádí návrhy zápočtů.
  • Na základě upomínek kontroluje zaúčtování faktur – komunikace s dodavatelem v AJ.
  • Účtuje hotovostní doklady (pokladna).
  • Kontroluje zůstatky pokladny oproti zaúčtovaným dokladům.
  • Připravuje podklady pro kontrolu nezaúčtovaných faktur oproti příjmu materiálu do systému.
  • Poskytuje podporu při statutárních auditech.
  • Zpracovává cestovní příkazy.

POŽADAVKY:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxe v oboru
  • Znalost SAP výhodou
  • Znalost anglického jazyka
  • Časová flexibilita, svědomitost, týmová práce

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a stále se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu a motivující finanční ohodnocení
  • Prodej výrobků se slevou – sada 4 tlumičů jednou ročně
  • Dovolená navíc – celkem 5 týdnů
  • Jídelna a kantýna v areálu závodu s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní/ životní připojištění
  • Příspěvek na sociální a sportovní vyžití
  • Firemní tarif od Vodafone
  • Závodní lékařská péče
  • Masáže v areálu závodu za zvýhodněnou cenu
  • Jazykové kurzy

Kontakt

Monroe Czechia s.r.o.
Olga Revutska