Monroe Czechia s. r. o. Hodkovice nad Mohelkou,
výrobce tlumičů pérování pro automobilový průmysl hledá posily do týmu.

Technolog

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Navrhuje technologické rozmístění strojů s ohledem na požadovaný takt výroby, mikrologistiku a ergonomii.
  • Je zodpovědný za zavádění nového výrobku do procesu - vyrobitelnost, investice, příprava procesu, validace procesu.
  • Vypracovává podklady pro tvorbu technologických postupů a případných instrukcí a zodpovídá za jejich správnost a úplnost.
  • Pracuje na zlepšování stávajícího stavu procesu - redukce HC, redukce cyklu stroje, labour produktivita.
  • Zodpovídá za náměry cyklů stroje a správnost zadání dat do SAP - pro každý PN .
  • Zodpovídá za zavádění Poka-Yoke, Jidoka, 5S, TPM 1 a 2.
  • Vypracovává technické požadavky na nová technologická zařízení.
  • Zodpovědný za realizaci investice v jeho působnosti - technická specifikace, předpřejímka, přejímka, instalace.
  • Podílí se na FMEA procesu ve své oblasti působnosti.
  • Navrhuje a podílí se na KAIZEN projektech ke snížení scrapu a ochraně produktu.
  • Navrhuje a podílí se na opatřeních při zákaznických reklamacích.
  • Aktivně se zapojuje do procesu sdílení a zlepšování procesů v rámci AME.
  • Komunikuje s dodavateli zařízení a zodpovídá za převzetí zařízení dle zadané specifikace.
  • Zodpovídá za definici spotřeby nástrojů a přípravků - připravuje podklady pro zavedení SAP karty do výdejny.
  • Doporučuje nejvýhodnějšího dodavatele nástrojů a přípravků
  • Zodpovídá za 5S ve svěřených oblastech určených pro kvalitu a upozorňuje na nedodržovaní 5S v ostatních oblastech.

POŽADAVKY:

  • Vzdělání: úplné střední odborné s maturitou
  • Požadovaná praxe: minimálně 3 roky praxe na pozici technologa
  • Znalost svařování a montážních procesů podmínkou
  • PC znalosti: Microsoft Office – Word, Excel, SAP
  • Další odborné znalosti: Princip efektivní a štíhlé výroby, tvorby technické dokumentace, tvorby 8D, Ishikawa, 5x proč, systému jakosti

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a stále se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu a motivující finanční ohodnocení
  • Možnost přivýdělku za přesčasy
  • Prodej výrobků se slevou – sadu 4 tlumičů jednou ročně
  • Týden dovolené navíc – celkem 5 týdnů
  • Jídelnu a kantýnu v areálu závodu s dotovaným stravným
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění; 250Kč / měsíčně
  • Příspěvek na sociální a sportovní vyžití 1200Kč / ročně
  • Firemní tarif od Vodafone
  • Závodní lékařskou péči
  • Masáže v areálu závodu za zvýhodněnou cenu
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Kontakt

Monroe Czechia s.r.o.
Olga Revutska