Tenneco CA Czech republic s. r. o. Hodkovice nad Mohelkou, člen nadnárodní společnosti Tenneco Inc., výrobce výfukových systémů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

Operátor výroby pro závod Clean Air Tenneco

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Hledáme pracovníky do výroby výfuků pro osobní automobily.
  • Práce spočívá v obsluze automatických svářecích strojů a doplňování materiálu pro výrobu.
  • Operátor výroby eviduje počet vyrobených kusů i zmetků. Vykonává činnosti v souladu s pracovní návodkou a kontroluje, zda je výrobek po každé operaci OK

  • Každý pracovník je odpovědný za čistotu a pořádek na svém pracovišti a za dodržování zásad BOZP

HLEDÁME:

  • Od uchazečů požadujeme spolehlivost, pečlivost, ochotu učit se nové věci a pracovitost. Vše ostatní vás naučíme.
  • Pokud máte svářecí průkaz, umíte svářet, nebo jste již pracovali v automobilovém průmyslu, umíme tyto zkušenosti ocenit.

NABÍZÍME:

  • Stabilní práci v novém závodě Tenneco v třísměnném režimu s možností přivýdělku za přesčasy.
  • Nabízíme pomoc se zajištěním ubytování a stravenky.

Kontakt

Monroe Czechia s.r.o.
Adriana Janyšová
Jílovská 722
463 42  Hodkovice nad Mohelkou
Česká Republika
Telefon: 778 460 040