Monroe Czechia s. r. o. Hodkovice nad Mohelkou,
výrobce tlumičů pérování pro automobilový průmysl hledá posily do týmu.

Supervisor údržby

Pracovní náplň:

  • Provádí hodnocení podřízených zaměstnanců.
  • Stanovuje Popisy pracovních míst a kvalifikační požadavky.
  • Stanovuje konkrétní požadavky na výcvik (na základě porovnání požadovaných kvalifikačních a odborných znalostí a dovedností skutečných).
  • Motivuje své podřízené spoluzaměstnance :

- k plnění úkolů vyplývajících z jejich pracovního zařazení
- ke zvyšování kvalifikace a dovedností
- k neustálému zlepšování systému řízení a zvyšování kvality výrobků
- k týmové spolupráci při dosahování cílů společnosti a naplňování politiky jakosti
- k zvyšování péče o ochranu životního prostředí

  • Kontroluje průběžně činnost svých podřízených spoluzaměstnanců, ukládá jim úkoly.
  • Řídí činnost zaměstnanců údržby a technického zaměstnance oddělení údržby.
  • Provádí periodické proškolování zaměstnanců řízeného střediska v oblasti bezpečnosti, požární ochrany a životního prostředí.
  • Přejímá stroje k plánovaným opravám.
  • Zpracovává plány preventivní údržby.
  • Zodpovídá za personální práci na svěřeném oddělení, odpovídá za odbornou způsobilost podřízených zaměstnanců k výkonu stanovených úkolů a mzdové podklady střediska.
  • Navrhuje opatření ke snižování nákladů.
  • Provádí kvantitativní i kvalitativní přejímku údržbářských prací konaných exteními dodavateli,kontroluje a schvaluje fakturaci těchto činností.
  • Odpovídá za výsledky interních auditů systému řízení jakosti.
  • Zajišťuje inventarizaci strojů a zařízení na řízeném středisku.
  • Zodpovídá za zajištění údržby pro plynulý chod výroby, stanovuje rozpis směn a pracovních pohotovostí,včetně koordinace s externími servisy.
  • Zajišťuje tuzemské i zahraniční servisy.
  • Odpovídá za sledování nákladů na údržbu celkem i na jednotlivá zařízení.
  • Odpovídá za periodické revize el.ručního nářadí a el.spotřebičů.
  • Zajišťuje přesuny,ustavení strojů a zařízení a jejich připojení na potřebná media.
  • Odpovídá za evidenci a archivaci korespondence(seris.listy,reklamační protokoly atd.)
  • Odpovídá za vedení kartotéky tech.dokumentace strojů a zařízení.
  • Odpovídá za provedení přeúčtování oprav a ND na příslušná střediska.
  • Navrhuje plán středních a generálních oprav.
  • Provádí plánování nákladů údržby příštích období.
  • Zpracovává analýzy nákladů po střediscích a strojích.
  • Je zodpovědný za neustálé zlepšování systému údržby a implementaci prvků průmyslového inženýrství

Požadujeme:

  • praxe v oboru alespoň 5 let
  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost AJ
  • Strukrutované řešení problémů (Global 8 D), PDCA ( zpětná kontrolní činnost )
  • Trvalé zlepšování (BOS, Kaizen, TVA )

Nabízíme:

  • 13.mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na životní či penzijní pojištění
  • příspěvek na sport, kulturu a další benefity

Kontakt

Monroe Czechia s.r.o.
Olga Revutska