Tenneco CA Czech Republic s. r. o., výrobce výfukových systémů pro automobilový průmysl hledá kandidáta na pozici.

Technik dodavatelské kvality

Náplň práce:

- řízení, plánování a provádění vstupní kontroly
- koordinace uvolnění nových dílů – PPAP
- vyhodnocování zmetkovitosti, spolupráce při řešení dodavatelských reklamací, komunikace s dodavateli
- provádění auditů a kontrola nápravných opatření u dodavatelů
- reporting vedení kvality a vedení závodu
- spolupráce při provádění auditů

Požadavky:

- min. středoškolské vzdělání, technického směru
- anglický jazyk - komunikativní úroveň
- základní znalost nástrojů kvality
- znalost práce MS Office (excel, powerpoint), systém SAP výhodou
- praxe na pozici v kvalitě - min. 1 rok, automotive výhodou
- práce s dodavateli, řešení 8D – výhodou
- schopnost řešit problémy napříč týmy, analytické myšlení

Nabízíme:

- 13.mzda
- 5 týdnů dovolené
- rozvoj a školení v rámci odbornosti
- Sodexo - elektronické stravenky, flexipasy, Active pass
- příspěvek na životní či penzijní pojištění

Kontakt

Tenneco CA Czech Republic s.r.o.
Adriana Janyšová
Jílovská 722
463 42  Hodkovice nad Mohelkou
Česká republika
Telefon: +420 778 460 040