Tenneco CA Czech Republic s. r. o., výrobce výfukových systémů pro automobilový průmysl hledá kandidáta na pozici.

Asistent/ka vedení závodu

NÁPLŇ PRÁCE:

- Administrativní podpora vedení závodu
- Koordinace aktivit vedení závodu, organizace schůzek
- Příprava podkladů pro vedení společnosti, zpracování zápisů, prezentací, reportů 
- Vedení agendy pracovních cest
- Spolupráce při přípravě komunikačních materiálů pro zaměstnance 

POŽADUJEME:

- Pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)
- Komunikativní znalost anglického jazyka, pravidelná komunikace písemná i osobní
- Výborné organizační schopnosti, zkušenost s vedením projektů výhodou

NABÍZÍME:

- Poloviční úvazek s možností flexibilního rozvržení času
- Zázemí mezinárodní americké společnosti
- Vynikající pracovní tým
- 13. mzda až do výše 100% mzdy
- Podpora rozvoje, vzdělávání
- Příspěvek na životní či penzijní pojištění
- Stravenky
- Příspěvek na kulturní/ sportovní akce

Kontakt

Tenneco CA Czech Republic s.r.o.
Petra Hradcová
Jílovská 722
463 42  Hodkovice nad Mohelkou-Hodkovice nad Mohelkou
Česká republika
Telefon: 770 142 955